Szukaj

SZCZEGÓŁY DZIAŁALNOŚCI

Nasz tabor

 
Nasza flota to sprawdzone i uznane marki:
IVECO jako busy 8 paletowe w nadwoziu kontener
MERCEDES oraz MAN jako ciężarowe 18 paletowe solówki w nadwoziu kontener z windami załadowczymi
IVECO, DAF oraz MERCEDES jako ciągniki siodłowe.

Każdy nasz pojazd wyposażony jest w nadajnik GPS, umożliwiający nie tylko śledzenie położenia pojazdu, ale także pełną kontrolę nad bezpieczeństwem ładunku, a przede wszystkim kierowcy.

Zarządzanie zleceniami
Zleceniami oraz procesami transportowymi zarządzamy w oparciu o profesjonalny system transportowo - spedycyjny firmy Interlan z Poznania. Jest to jedno z najwyżej cenionych oprogramowań dedykowanych firmom transportowym na rynku.

Flota własna i zewnętrzna
Bazujemy na flocie własnej oraz na zaufanych partnerach biznesowych, którym zapewniamy ciągłość zleceń transportowych. Nasz dział operacyjny zarządza na co dzień flotą osiemdziesięciu pojazdów. Dodatkowo posiłkujemy się również partnerami doraźnymi, korzystając z giełd transportowych.

Nasza specjalizacja
Od lat współpracujemy z prywatnymi firmami pocztowymi i kurierskimi, drukarniami, wydawnictwami oraz agencjami reklamowymi. Dlatego też nasza specjalizacja wykształciła się sama. Nasze pojazdy przewożą głównie przesyłki, listy, paczki, ulotki reklamowe, foldery i prospekty. Podejmujemy się oczywiście nowych wyzwań, dlatego jesteśmy otwarci na nowe branże i dywersyfikację. Sukcesywnie budujemy portfel klientów z różnych gałęzi gospodarki.

Zaufali nam
Inpost, Integer, Postmaster, Lidl, Kaufland, Alma, Rossmann, Wydawnictwo Bauer, Meble BRW, Inforsys, Budago i wiele innych.

Pobierz Plik:

Pobierz
(ocpd_1482322841.pdf)

Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.